Vilniaus vilkiukių ir skaučių Sueiga

Šis sekmadienis buvo ypatingas ne tik šv. Teresėlės gaujai ir šv. Elžbietos Vengrės skaučių būriui, bet ir visai organizacijai, mat jos metu buvo galima gyvai išvysti vientisinį vaiko ugdymą - perėjimą iš vilkiukės į skautes.

Goda - džiaugsminga ir entuziastinga vilkiukė papildė Šarkų patrulį. Akvilė - pilnai atmerkusi abi akis prisijungė į Boružių patrulį. Milda - Antroji Lietuvoje vilkiukė turinti pėdas džiugins Bičių patrulį.

Sueigos metu linksmai leidome laiką su skautėmis. Kartu valgėme, žaidėme, susipažinome gyvai kas veikiama žengus tolimesnį skautybės etapą. Skautės mums yra pavyzdys ir siekiamybė.

Taip pat, Elžbieta mus netikėtai pradžiugino šventišku vulkanu, iš kurio kiekviena galėjo išsitraukti asmenišką ir itin taiklų palinkėjimą.

Sueigą užbaigėmę kartu su Pilkuoju broliu, priešais švenčiausiąjį Sakramentą ir degančią betliejaus taikos ugnį. Brolis mums priminė, ko ištiesų laukiame šv. Kalėdų metu.

Kuo - Geriau!

Šv. Teresėlės gauja