top of page
Search
  • Writer's pictureEuropos skautai

Susitikime Kaziuko mugėje!


Kovo 6-8d. Vilnius minės Šv. Kazimiero dieną. Europos skautai t.y. vilkiukai pirmą kartą dalyvauja Kaziuko mugėje. Kviečiame visus susipažinti, pamatyti iš arčiau, kas tie skautai ir kas tie vilkiukai. Mugės metu vaikai ne tik prekiaus savo keptais pyragais bei vaišins arbata, bet kvies žaisti skautiškus žaidimus ir kalbėtis apie skautavimą. Surinkti pinigai bus skirti finansuoti ugdomąsias vilkiukų veiklas. Dalis organizacijai priklausančių vaikų negali sumokėti pilnos stovyklų ir išvykų kainos, tad ieškome būdų užtikrinti kokybišką neformalų ugdymą kuo didesniam skaičiui vaikų. Mūsų ieškokite tarp Bernardinų sodo ir Cerkvės - http://www.vilnius-events.lt/wp-content/uploads/2018/11/KAZIUKO-ZEMELAPIS.pdf Dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei ir Remigijui Šimašiui už suteiktą galimybę!


Recent Posts

See All

header.all-comments


empty-state.commenting-locked-text
bottom of page