top of page
Search
  • gabrieliusd

šv. Jokūbo būrio rudeninis žygis


Klaipėda - Memel-Nord įtvirtinimai - Klaipėda

Spalio 24 dieną, Klaipėdos šv. Apaštalo Jokūbo būrio patruliai (Sakalai ir Elniai) susitikome prie šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčios Klaipėdoje. Visi patraukėme į šventas mišias. Po mišių ėjome į šventinę rikiuotę, kurioje džiaugsmingai sveikinome Voverių patrulį su 21-uoju gimtadieniu. Iš karto po rikiuotės, paskanavę gimtadienio gardumynų, abu brolių patruliai gavo užduotis ir žemėlapius iš vadų, kurie paaiškino žygio tikslą. Laikydamiesi atstumo, abu patruliai su gautomis užduotimis išvyko į žygį. Žygiuodami per mišką dainavome dainas, nes kievienas patrulis turi savo dainą. Pasiekę Girulius visi sustojome akimirkai pailsėti. Po kelių minučių žygiavome toliau, kol pasiekėme jūrą. Iš ten matėsi kariniai jūros gynybos įtvirtinimai (Memel-Nord įtvirtinimai), pastebėję juos patraukėme prie jų. Ten sutikome gidą, kuris mums papasakojo apie karinius įtvirtinimus ir aprodė juos iš vidaus. Pasibaigus ekskursijai, nusprendėme užkąsti. Suradę puikią vietą miške, kur buvo girdėti jūros ošimas, gaminomės pietus. Visiems po užkandžio buvo gera nuotaika ir su šypsena veide, šnekėdami apie žygio įspūdžius grįžome atgal prie koplyčios. Taigi, žygio metu mes ne tik žygiavome, bet ir papildėme istorijos žinias. Norime su jumis pasidalinti mūsų žygio akimirkomis


Paruošė: Erikas P., 12m., Sakalų patrulisRecent Posts

See All

Comentarios


bottom of page