Karolina Macienė

Jan 15, 2022

Jubiliejinių metų kalendorius!

Jau dienos šviesą išvydo sesės Neringos šedevras – jubiliejinis kalendorius 2022-tiems metams!

Kviečiame šiemet švęsti daug ir linksmai, o kad progų nepritrūktų, kalendoriuje rasite:

• gimtadienius – vienetų ir visų patrulių;

• mūsų vienetų globėjų dienas;

• svarbiausias metų šventes.

Kalendorius kaip atvirutė atgims 2023 m. - skautiški koliažai virs atvirlaiškiu!

12 mėnesių, 13 aktyviai veikiančių vienetų nuo seniausiai įkurtų iki jauniausių.

Skleiskime žinią apie Europos skautus praktiškai:

• Idėja dovanoms - gal sausio ar vasario mėnesį planuojate vieneto renginį ar žygį – tad kalendorius gali būti puiki dovana mūsų geradariams.

• Kalendorių galime pasikabinti darbo vietoje ar virtuvėlėje, tai būtų puiki tema pokalbiams su senais ir naujais kolegomis.

• Nustebinkite netikėtu radiniu pašto dėžutėje savo vienetų seses ar brolius, kurie su jumis šiuo metu aktyviai nežygiuoja.

Praktinės detalės:

• Auka nuo 3 eurų (grynais arba revoliutu 865013615, arba pavedimu į sąskaitą - Neringa Tautvydaitė LT243500010002935791). Visos surinktos aukos bus skirtos jubiliejinių metų iniciatyvoms.

• Kviečiame kalendorių įsigyti kuo greičiau, kad spėtumėt pasidžiaugti sausio šedevru.

• Keturi būdai kaip kalendorius gali pasiekti jus ar jūsų draugus:

- Patiems nekantriausiems – rytoj (sausio 16d.) po 10.00val. mišių Joanitų vienuolyne (Neringa)

- Vilniuje – kreiptis į Neringą (867530953)

- Klaipėdoje – kreiptis į Milisentą (865013615)

- Siuntimas. Galite užsakyti kalendorių dovanai kažkam, ar sau paštu. Tuomet plius 1 Eur (siuntimo išlaidos). Atsiųskite adresą – neringatau@gmail.com

Gaujų ir būrių vadams:

• Informuokite savo vilkiukus ir skautus apie galimybę įsigyti kalendorių, kad sveikintume vieni kitus su vienetų ir patrulių gimtadieniais.