PILOTĖS IR ROVERIAI

Raudona šaka, 17 ir vyresni jaunuoliai bei suaugusieji

Vyresniųjų skaučių šaka yra skirta vyresnėms nei 16 metų merginoms, norinčioms būti skaučių vadėmis ar kitaip tarnauti judėjimui.

Vyresniųjų skaučių vienetas vadinamas Židiniu: būdamos kartu jos dega tarsi ugnis, dovanoja aplinkiniams šilumą.
Savaitgalio iškylų ir kasmetinio vasaros kelio metu vyresniosios skautės, kaip vaikai, gali žavėtis gamta, ant pečių užsimetusios kuprines žygiuoti keliais, pažinti savo šalį, susitikti ir tarnauti žmonėms, džiaugtis kartu su kitomis sesėmis skautėmis.
Gyvenimas Židinyje kiekvienai atneša džiaugsmo akimirkų. Vyresnioji skautė nori prisiimti atsakomybę, atsiverti pasauliui, išmokti naujų dalykų, gilinti savo tikėjimą, kad galėtų tarnauti su didele meile.

Vyresni nei 16 metų skautai jungiasi į ekipą. Tai – valios ugdymo, gamtos pažinimo, gyvenimo bendruomenėje mokykla. Čia vaikinas tampa sąmoningas, vystosi jo gabumai, jis atranda savo pašaukimą. Du metus jaunuolis, padeda ekipos vadui, stengiasi gilinti savo tikėjimą, tobulina savo praktinius sugebėjimus, mokosi tarnauti. Šio periodo pabaiga – „Ilgasis kelias“, kuriam ruošiamasi kartu su savo vadu ir kuris jaunuoliui yra savarankiškas savo jėgų išbandymas.

Norite keliauti kartu? rašykite info@europosskautai.lt